DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Futbol
EXT
17.00 - 17.45
4-6 anys


Hip Hop
M2
17.00 - 17.45

Pilates Infantil
M1
17.00 - 17.45

Futbol
EXT
17.50 - 18.35
8-12 anys


Iniciació al Ritme
M2
17.50 - 18.35

Iniciació Esportiva
M1
17.50 - 18.35

Dance
M2
18.40 - 19.25
9-12 anys


Iniciació a l'Handbol
EXT
18.40 - 19.25
7-12 anys


Ioga Infantil
M1
18.40 - 19.25
Gimnàstica Artística Esportiva
EXT
17.00 - 17.45
6-8 anys


Psico-motricitat
M1
17.00 - 17.45

Futbol
EXT
17.50 - 18.35
4-6 anys


Gimnàstica Artística Esportiva
EXT
17.50 - 18.35
9-12 anys


Jocs
M1
17.50 - 18.35

Iniciació al Circ
M1
18.40 - 19.25

Kangoo
M2
18.40 - 19.25
Núm. peu 32-35
Futbol
EXT
17.00 - 17.45
6-8 anys


Gimnàstica Artística Esportiva
M2
17.00 - 17.45
5-7 anys


Mini Disco
M1
17.00 - 17.45

Multiesports
M2
17.00 - 17.45
8-12 anys


Dance
M1
17.50 - 18.35
6-8 anys


Iniciació a l'Handbol
EXT
17.50 - 18.35
9-12 anys


Psico-motricitat
M2
17.50 - 18.35

Combat infantil
M2
18.40 - 19.25

Karate
M2
18.40 - 19.25

Zumba Kids
M1
18.40 - 19.25
Esports amb raqueta
M2
17.00 - 17.45

Futbol
EXT
17.00 - 17.45
6-8 anys


Gimnàstica Artística Esportiva
M1
17.00 - 17.45
7-9 anys


Futbol
EXT
17.50 - 18.35
5-7 anys


Iniciació Esportiva
M1
17.50 - 18.35

Multiesports
EXT
17.50 - 18.35
8-12 anys


Gimnàstica Artística Esportiva
M2
18.40 - 19.25
8-12 anys


Iniciació al Circ
M1
18.40 - 19.25
Jocs
M2
17.00 - 17.45

Mini Disco
M1
17.00 - 17.45

Iniciació al Bàdminton
M2
17.50 - 18.35

Karate
M1
17.50 - 18.35

Karate
M2
18.40 - 19.25

Multiesports
EXT
18.40 - 19.25
5-8 anys
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Pilates Infantil
M1
17.00 - 17.45

Dilluns

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Iniciació Esportiva
M1
17.50 - 18.35
Iniciació Esportiva
M1
17.50 - 18.35
18.00 - 19.00

Dilluns

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18.00 - 19.00 Ioga Infantil
M1
18.40 - 19.25
19.00 - 20.00

Dilluns

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Gimnàstica Artística Esportiva
EXT
17.00 - 17.45
6-8 anys


Gimnàstica Artística Esportiva
EXT
17.50 - 18.35
9-12 anys
Gimnàstica Artística Esportiva
M2
17.00 - 17.45
5-7 anys
Gimnàstica Artística Esportiva
M1
17.00 - 17.45
7-9 anys
18.00 - 19.00 Gimnàstica Artística Esportiva
M2
18.40 - 19.25
8-12 anys
19.00 - 20.00
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18.00 - 19.00 Iniciació al Circ
M1
18.40 - 19.25
Iniciació al Circ
M1
18.40 - 19.25
19.00 - 20.00

Dimarts

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Hip Hop
M2
17.00 - 17.45

Dilluns

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Iniciació al Ritme
M2
17.50 - 18.35
18.00 - 19.00

Dilluns

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Esports amb raqueta
M2
17.00 - 17.45

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Futbol
EXT
17.00 - 17.45
4-6 anys


Futbol
EXT
17.50 - 18.35
8-12 anys
Futbol
EXT
17.50 - 18.35
4-6 anys
Futbol
EXT
17.00 - 17.45
6-8 anys
Futbol
EXT
17.00 - 17.45
6-8 anys


Futbol
EXT
17.50 - 18.35
5-7 anys
18.00 - 19.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Iniciació a l'Handbol
EXT
17.50 - 18.35
9-12 anys
18.00 - 19.00 Iniciació a l'Handbol
EXT
18.40 - 19.25
7-12 anys
19.00 - 20.00

Dilluns

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Multiesports
M2
17.00 - 17.45
8-12 anys
Multiesports
EXT
17.50 - 18.35
8-12 anys
18.00 - 19.00 Multiesports
EXT
18.40 - 19.25
5-8 anys
19.00 - 20.00

Dimecres

Dijous

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18.00 - 19.00 Kangoo
M2
18.40 - 19.25
Núm. peu 32-35
19.00 - 20.00

Dimarts

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Mini Disco
M1
17.00 - 17.45
Mini Disco
M1
17.00 - 17.45

Dimecres

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18.00 - 19.00 Zumba Kids
M1
18.40 - 19.25
19.00 - 20.00

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Iniciació al Bàdminton
M2
17.50 - 18.35
18.00 - 19.00

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Karate
M1
17.50 - 18.35

Karate
M2
18.40 - 19.25
18.00 - 19.00 Karate
M2
18.40 - 19.25
19.00 - 20.00

Dimecres

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18.00 - 19.00 Combat infantil
M2
18.40 - 19.25
19.00 - 20.00

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Jocs
M1
17.50 - 18.35
Jocs
M2
17.00 - 17.45
18.00 - 19.00

Dimarts

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Psico-motricitat
M1
17.00 - 17.45
Psico-motricitat
M2
17.50 - 18.35
18.00 - 19.00

Dimarts

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Dance
M1
17.50 - 18.35
6-8 anys
18.00 - 19.00 Dance
M2
18.40 - 19.25
9-12 anys
19.00 - 20.00

Dilluns

Dimecres