DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
07.00 - 08.00 Aiguagim
Piscina
07.15 - 08.00

Spinning
Sala 1
07.15 - 08.00
Tonificació
Sala 2
07.15 - 08.00
Aiguagim
Piscina
07.15 - 08.00

Matt Pilates
Sala 3
07.15 - 08.00

Spinning
Sala 1
07.15 - 08.00
Aiguagim
Piscina
07.15 - 08.00

Body Pump
Sala 2
07.15 - 08.00
Spinning
Sala 1
07.15 - 08.00

Zumba
Sala 2
07.15 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45

Euphoria
Sala 4
09.00 - 09.45

Body Balance
Sala 3
09.00 - 09.55

Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Body Pump
Sala 2
09.30 - 10.25

Hipopresives
Sala 4
09.45 - 10.30

Aiguagim
Piscina
10.00 - 10.45

G.A.C
Sala 3
10.00 - 10.55

Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15

Tonificació
Sala 2
10.30 - 11.15

Body Combat
Sala 3
11.00 - 11.55

Kundalini Ioga
Sala 2
11.20 - 12.25

Aiguagim
Piscina
12.30 - 13.15
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45

Body Pump
Sala 3
09.00 - 09.55

Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

SH' Bam
Sala 3
10.00 - 10.55

Matt Pilates
Sala 2
10.30 - 11.15

Euphoria
Sala 3
11.00 - 11.55
45 min.


Kundalini Ioga
Sala 2
11.20 - 12.25
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45

Hipopresives
Sala 2
09.00 - 09.45

Body Balance
Sala 3
09.00 - 09.55

Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Grup Corredors
OUT
09.30 - 10.30

Made in Brasil
Sala 2
09.45 - 10.30

Aiguagim
Piscina
10.00 - 10.45

Tonificació
Sala 3
10.00 - 10.55

Ballet Flow
Sala 2
10.30 - 11.15

Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15

Kundalini Ioga
Sala 3
11.00 - 11.55

Fitness Embarassades
Piscina
11.15 - 12.00

Fitness Mares Nadons
Sala 4
11.15 - 12.00
Pre-Part


Zumba
Sala 2
11.20 - 12.25

Aiguagim
Piscina
12.30 - 13.15

FloatFit
Piscina
13.30 - 14.15

Body Pump
Sala 2
14.30 - 15.25

Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00

Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45

Body Pump
Sala 3
09.00 - 09.55

Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Airfit
Sala 2
09.30 - 10.25
45 min


SH' Bam
Sala 3
10.00 - 10.55

Activate
Sala 2
10.30 - 11.15

Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15

Body Combat
Sala 3
11.00 - 11.55
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45

Ballet Flow
Sala 3
09.00 - 09.55
45 min.


Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Body Pump
Sala 2
09.30 - 10.25

Grup Corredors
OUT
09.30 - 10.30

Aiguagim
Piscina
10.00 - 10.45

Made in Brasil
Sala 3
10.00 - 10.55
+ABD


Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15

Tonificació
Sala 2
10.30 - 11.15

Zumba
Sala 3
11.00 - 11.55
45 min.
Body Pump
Sala 2
09.00 - 09.55
Matt Pilates
Sala 2
09.30 - 10.15
Pilates - Balance


Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15

Body Pump
Sala 2
11.30 - 12.25
10.00 - 11.00 Spinning
Sala 1
10.00 - 10.45
11.00 - 12.00 Tonificació
Sala 2
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00 Aiguagim
Piscina
12.30 - 13.15
Matt Pilates
Sala 2
12.00 - 12.55
Pilates - Balance
13.00 - 14.00 Spinning
Sala 1
13.30 - 14.25

Body Combat
Sala 2
14.30 - 15.25
45 min.


Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00

Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
Body Pump
Sala 3
13.30 - 14.25

Zumba
Sala 2
14.30 - 15.25
45 min.


Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00

Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
14.00 - 15.00 Body Pump
Sala 2
14.30 - 15.25

Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00

Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
Made in Brasil
Sala 3
14.30 - 15.25
+ABD


Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00

Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Spinning
Sala 1
16.15 - 17.00

Hatha Ioga
Sala 4
16.40 - 17.35

Fitness Embarassades
Piscina
17.15 - 18.00

Fitness Mares Nadons
Pre-Part
17.15 - 18.00
Made in Brasil
Sala 2
16.15 - 17.00

Matt Pilates
Sala 3
16.15 - 17.10
45 min.


Tonificació
Sala 2
17.15 - 18.10
45 min.


Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45

Body Balance
Sala 3
18.15 - 19.00

Fitness Mares Nadons
Sala 4
18.15 - 19.00
Post-Part
Hatha Ioga
Sala 3
16.00 - 16.55

Spinning
Sala 1
16.15 - 17.00

Matt Pilates
Sala 3
16.15 - 17.10
45 min.


Hatha Ioga
Sala 4
16.40 - 17.35
16h.


Ioga embarassades
Sala 3
17.00 - 17.55

Zumba Family
Sala 2
17.15 - 18.10
45 min.


Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45

Fitness Mares Nadons
Sala 4
18.15 - 19.00
Post-Part


Tonificació
Sala 3
18.15 - 19.00

Body Pump
Sala 2
18.30 - 19.25

Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45

Grup Corredors
OUT
19.00 - 20.00

Aigua-Embaràs
Piscina
19.15 - 20.00

Zumba
Sala 2
19.30 - 20.25

Aiguagim
Piscina
20.00 - 20.45

Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45

Body Pump
Sala 3
20.15 - 21.10

Body Balance
Sala 2
20.30 - 21.25
17.00 - 18.00 Body Pump
Sala 2
17.15 - 18.10

Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45

Estiraments
Sala 2
18.30 - 19.25
45min


Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45

Aiguagim
Piscina
19.15 - 20.00

Matt Pilates
Sala 3
19.15 - 20.10

Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45

SH' Bam
Sala 2
20.30 - 21.25
45 min.


Hatha Ioga
Sala 3
20.45 - 21.40
18.00 - 19.00 Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45

Ballet Flow
Sala 3
18.15 - 19.00

Body Pump
Sala 2
18.30 - 19.25

Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45

Aiguagim
Piscina
19.15 - 20.00

Made in Brasil
Sala 3
19.15 - 20.10
+ABD


Body Balance
Sala 2
19.30 - 20.25

Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45

Tonificació
Sala 3
20.00 - 20.45
30 min.


FloatFit
Piscina
20.15 - 21.00

Zumba
Sala 2
20.30 - 21.25

Hatha Ioga
Sala 3
20.45 - 21.40
Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45

Body Pump
Sala 2
18.30 - 19.00
45 min.
19.00 - 20.00 Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45

Grup Corredors
OUT
19.00 - 20.00

Aigua-Embaràs
Piscina
19.15 - 20.00

Aiguagim
Piscina
19.15 - 20.00

Body Pump
Sala 3
19.15 - 20.10

Aiguagim
Piscina
20.00 - 20.45

Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45

Body Combat
Sala 3
20.15 - 21.10

Ballet Flow
Sala 2
20.30 - 21.25
45 min.
Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45
20.00 - 21.00 Tonificació
Sala 3
20.00 - 20.45
21.00 - 22.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
10.00 - 11.00 Activate
Sala 2
10.30 - 11.15
11.00 - 12.00

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
07.00 - 08.00 Aiguagim
Piscina
07.15 - 08.00
Aiguagim
Piscina
07.15 - 08.00
Aiguagim
Piscina
07.15 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45
Aiguagim
Piscina
09.00 - 09.45
10.00 - 11.00 Aiguagim
Piscina
10.00 - 10.45
Aiguagim
Piscina
10.00 - 10.45
Aiguagim
Piscina
10.00 - 10.45
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Aiguagim
Piscina
12.30 - 13.15
Aiguagim
Piscina
12.30 - 13.15
Aiguagim
Piscina
12.30 - 13.15
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00
Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00
Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00
Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00
Aiguagim
Piscina
15.15 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Aiguagim
Piscina
19.15 - 20.00
Aiguagim
Piscina
19.15 - 20.00
Aiguagim
Piscina
19.15 - 20.00
20.00 - 21.00 Aiguagim
Piscina
20.00 - 20.45
Aiguagim
Piscina
20.00 - 20.45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09.00 - 10.00 Airfit
Sala 2
09.30 - 10.25
45 min
10.00 - 11.00

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09.00 - 10.00 Ballet Flow
Sala 3
09.00 - 09.55
45 min.
10.00 - 11.00 Ballet Flow
Sala 2
10.30 - 11.15
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Ballet Flow
Sala 3
18.15 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Ballet Flow
Sala 2
20.30 - 21.25
45 min.
21.00 - 22.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09.00 - 10.00 Body Balance
Sala 3
09.00 - 09.55
Body Balance
Sala 3
09.00 - 09.55
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Body Balance
Sala 3
18.15 - 19.00
19.00 - 20.00 Body Balance
Sala 2
19.30 - 20.25
20.00 - 21.00 Body Balance
Sala 2
20.30 - 21.25
21.00 - 22.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
11.00 - 12.00 Body Combat
Sala 3
11.00 - 11.55
Body Combat
Sala 3
11.00 - 11.55
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Body Combat
Sala 2
14.30 - 15.25
45 min.
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Body Combat
Sala 3
20.15 - 21.10
21.00 - 22.00

Dilluns

Dimarts

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
07.00 - 08.00 Body Pump
Sala 2
07.15 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Body Pump
Sala 2
09.30 - 10.25
Body Pump
Sala 3
09.00 - 09.55
Body Pump
Sala 3
09.00 - 09.55
Body Pump
Sala 2
09.30 - 10.25
Body Pump
Sala 2
09.00 - 09.55
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 Body Pump
Sala 2
11.30 - 12.25
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Body Pump
Sala 3
13.30 - 14.25
14.00 - 15.00 Body Pump
Sala 2
14.30 - 15.25
Body Pump
Sala 2
14.30 - 15.25
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Body Pump
Sala 2
17.15 - 18.10
18.00 - 19.00 Body Pump
Sala 2
18.30 - 19.25
Body Pump
Sala 2
18.30 - 19.25
Body Pump
Sala 2
18.30 - 19.00
45 min.
19.00 - 20.00 Body Pump
Sala 3
19.15 - 20.10
20.00 - 21.00 Body Pump
Sala 3
20.15 - 21.10
21.00 - 22.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09.00 - 10.00 Euphoria
Sala 4
09.00 - 09.45
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 Euphoria
Sala 3
11.00 - 11.55
45 min.

Dilluns

Dimarts

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
11.00 - 12.00 Fitness Embarassades
Piscina
11.15 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Fitness Embarassades
Piscina
17.15 - 18.00

Dilluns

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
13.00 - 14.00 FloatFit
Piscina
13.30 - 14.15
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 FloatFit
Piscina
20.15 - 21.00

Dilluns

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
10.00 - 11.00 G.A.C
Sala 3
10.00 - 10.55

Dilluns

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09.00 - 10.00 Grup Corredors
OUT
09.30 - 10.30
Grup Corredors
OUT
09.30 - 10.30
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Grup Corredors
OUT
19.00 - 20.00
Grup Corredors
OUT
19.00 - 20.00

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
16.00 - 17.00 Hatha Ioga
Sala 4
16.40 - 17.35
Hatha Ioga
Sala 3
16.00 - 16.55

Hatha Ioga
Sala 4
16.40 - 17.35
16h.
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Hatha Ioga
Sala 3
20.45 - 21.40
Hatha Ioga
Sala 3
20.45 - 21.40
21.00 - 22.00

Dilluns

Dimecres

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09.00 - 10.00 Hipopresives
Sala 4
09.45 - 10.30
Hipopresives
Sala 2
09.00 - 09.45
10.00 - 11.00

Dilluns

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
11.00 - 12.00 Kundalini Ioga
Sala 2
11.20 - 12.25
Kundalini Ioga
Sala 2
11.20 - 12.25
Kundalini Ioga
Sala 3
11.00 - 11.55
12.00 - 13.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09.00 - 10.00 Made in Brasil
Sala 2
09.45 - 10.30
10.00 - 11.00 Made in Brasil
Sala 3
10.00 - 10.55
+ABD
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Made in Brasil
Sala 3
14.30 - 15.25
+ABD
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Made in Brasil
Sala 2
16.15 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Made in Brasil
Sala 3
19.15 - 20.10
+ABD
20.00 - 21.00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
07.00 - 08.00 Matt Pilates
Sala 3
07.15 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Matt Pilates
Sala 2
09.30 - 10.15
Pilates - Balance
10.00 - 11.00 Matt Pilates
Sala 2
10.30 - 11.15
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Matt Pilates
Sala 2
12.00 - 12.55
Pilates - Balance
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Matt Pilates
Sala 3
16.15 - 17.10
45 min.
Matt Pilates
Sala 3
16.15 - 17.10
45 min.
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Matt Pilates
Sala 3
19.15 - 20.10
20.00 - 21.00

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dissabte

Diumenge

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
10.00 - 11.00 SH' Bam
Sala 3
10.00 - 10.55
SH' Bam
Sala 3
10.00 - 10.55
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 SH' Bam
Sala 2
20.30 - 21.25
45 min.
21.00 - 22.00

Dimarts

Dimecres

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
07.00 - 08.00 Spinning
Sala 1
07.15 - 08.00
Spinning
Sala 1
07.15 - 08.00
Spinning
Sala 1
07.15 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15
Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15
Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15
Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15
Spinning
Sala 1
09.30 - 10.15

Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15
10.00 - 11.00 Spinning
Sala 1
10.00 - 10.45
Spinning
Sala 1
10.30 - 11.15
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Spinning
Sala 1
13.30 - 14.25
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
Spinning
Sala 1
15.15 - 16.00
16.00 - 17.00 Spinning
Sala 1
16.15 - 17.00
Spinning
Sala 1
16.15 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45
Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45
Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45
Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45
Spinning
Sala 1
18.00 - 18.45
19.00 - 20.00 Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45
Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45
Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45
Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45
Spinning
Sala 1
19.00 - 19.45
20.00 - 21.00 Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45
Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45
Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45
Spinning
Sala 1
20.00 - 20.45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
07.00 - 08.00 Tonificació
Sala 2
07.15 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Tonificació
Sala 2
10.30 - 11.15
Tonificació
Sala 3
10.00 - 10.55
Tonificació
Sala 2
10.30 - 11.15
11.00 - 12.00 Tonificació
Sala 2
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Tonificació
Sala 2
17.15 - 18.10
45 min.
18.00 - 19.00 Tonificació
Sala 3
18.15 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Tonificació
Sala 3
20.00 - 20.45
30 min.
Tonificació
Sala 3
20.00 - 20.45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
07.00 - 08.00 Zumba
Sala 2
07.15 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 Zumba
Sala 2
11.20 - 12.25
Zumba
Sala 3
11.00 - 11.55
45 min.
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Zumba
Sala 2
14.30 - 15.25
45 min.
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Zumba
Sala 2
19.30 - 20.25
20.00 - 21.00 Zumba
Sala 2
20.30 - 21.25
21.00 - 22.00

Dilluns

Dimecres

Dijous

Divendres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Zumba Family
Sala 2
17.15 - 18.10
45 min.
18.00 - 19.00

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
11.00 - 12.00 Fitness Mares Nadons
Sala 4
11.15 - 12.00
Pre-Part
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Fitness Mares Nadons
Pre-Part
17.15 - 18.00
18.00 - 19.00 Fitness Mares Nadons
Sala 4
18.15 - 19.00
Post-Part
Fitness Mares Nadons
Sala 4
18.15 - 19.00
Post-Part

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18.00 - 19.00 Estiraments
Sala 2
18.30 - 19.25
45min
19.00 - 20.00

Dimecres

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17.00 - 18.00 Ioga embarassades
Sala 3
17.00 - 17.55

Dijous

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
19.00 - 20.00 Aigua-Embaràs
Piscina
19.15 - 20.00
Aigua-Embaràs
Piscina
19.15 - 20.00

Dimarts

Dijous